Absolwenci: 1976/77
1977/78
1978/79
1979/80
1980/81
1981/82
1982/83
1983/84
1984/85
1985/86
1986/87
1987/88
1988/89
1989/90
1990/91
1991/92
1992/93
1993/94
1994/95
1995/96
1996/97
1997/98
1998/99
1999/00
2000/01
2001/02
2002/03
2003/04
2004/05

strona główna 

  IV Liceum Ogólnokształc±ce im. Marii Skłodowskiej-Curie

Lista absolwentów rocznika 2004/05


KLASA III A
wych mgr Magdalena Spiewak


Bartnikowska Marta
Daszuta Marta
D±browska Natalia
D±browski Łukasz
Górka Katarzyna
Grabowska Barbara
Kamińska Marta
Kiap¶nia Wojciech
Księżak Aleksandra
Laskowska Anna
Lipczyńska Karolina
Łukaszewicz Aleksandra
Madziewicz Zofia
Malec Radosław
Michałowska Edyta
Milczarek Maciej
Mocarski Jakub
Mo¶cicki Łukasz
Ogonowska Beata
Ogrodowczyk Anna
Paszko Natalia
Pisowłocki Piotr
Radecka Dorota
Rogalska Emilia
Skukowska Olga
Staroń Ewa
Staszewska Anna
Szarzyńska Paula
Truskowski Michał
Wi¶niewska Iga
Wrocławska Anna


KLASA III B
wychowawca mgr Wiesława Gierba


Borkowska Dominika
Brandt Małgorzata
BruĽdziak Paweł
Chowaniec Aneta
Czuba Joanna
Darowski Daniel
Dymitriew Magda
Gruszecka Urszula
Izdebki Maciej
Józefowicz Piotr
Kamiński Damian
Kniefel Aleksandra
Lewandowska Barbara
Malisz Elżbieta
Malkiewicz Andrzej
Marcinkowska Anna
Miłaszewski Maciej
Morze Mateusz
Nowodworska Ewa
Podralska Magdalena
Radzymińska Anna
Roszak Joanna
Rydelski Marcin
Skowroński Jarosław
Smagacz Izabela
Sobczak Karolina
Tochman Katarzyna
Tumelis Dorota
Usowicz Krzysztof
Uzar Agnieszka
Wi¶niewska Alicja
Zubel Przemysław


KLASA III C
Wychowawca mgr Grażyna Kluz


Bielawska Karolina
Brzuzy Agnieszka
D±browska Joanna
Drewek Magdalena
Fr±gnowska Agnieszka
Gnatowski Michał
Hawrylik Monika
Kaca Piotr
Karpiej Agata
Leszczyńska Małgorzata
Lutostański Bartosz
Łukaszuk Piotr
Narwojsz Krystian
Niemirska Monika
Opolski Bartłomiej
Orłowska Marzanna
Orzeł Justyna
Piołunowicz Marta
Remiszewska Paulina
Rudnicka Katarzyna
Rusak Marta
Sitkowski Maciej
Sowul Adam
Spaszewski Robert
WoĽniak Aleksandra
Wódkiewicz Iwona
Zawadzki Igor


KLASA III D
Wychowawca mgr Elżbieta Jakubek


Błażewicz Anita
Błoński Łukasz
Buczyńska Urszula
Decker Natalia
Domzała Agnieszka
Dzieniszewska Magdalena
Klonowska Justyna
Korecka Anna
Lipska Maria
Maciejewska Maria
Majek Krzysztof
Martyka Kacper
Mirek Mateusz
Pietraszek Anna
Rak Kamila
Romaszko Iga
Romaszko Joanna
Rynarzewska Marta
Sitarska Aleksandra
Syrwid Marta
Sztorc Monika
Swierczyński Tomasz
Tokarska Elżbieta
Wójcik Katarzyna
Zwierzchowska Małgorzata


KLASA III E
Wychowawca mgr Danuta Łój

Adamczyk Katarzyna
Batyra Artur
Choroszucha Maciej
Chwiołka Bartosz
Czerpak Marcin
Frydrych Mirosław
Grochowska Agata
Jakubek Tomasz
Jarz±bek Dariusz
Komor Anna
Kulis Tomasz
Kurt Piotr
Łotys Bartosz
Markowski Marcin
Mendalka Daniel
Miszczuk Michał
NiedĽwiecki Michał
Piórkowski Michał
Robaczek Arkadiusz
Rychert Anna
Rytelewski Paweł
Sartanowicz Maciej
¦wiercz Przemysław
Wronka Wojciech
Wysocka Ewelina
Zalewska Magda
Żak Dominik


KLASA III F
Wychowawca mgr Alicja Drozdowska


Bartecki Maciej
Bohun Wojciech
Brewka Michał
Długokęcki Szymon
Dwornowski Paweł
Faustman Mateusz
Gabryel Grzegorz
Izdebski Michał
Kochanowski Wojciech
Kukieła Michał
Łobacz Wojciech
Malec Rafał
Michalec Marta
Mielka Piotr
Mioduszewski Adam
Motacka Justyna
Pietkiewicz Paweł
Przyborowski Mariusz
Rudnicka Katarzyna
Sawicki Bartosz
Socha Bogumiła
Szypowski Stanisław
Ulewicz Paweł
Warcaba Kamil
Zaroń Ewa

strona główna